Chceli by ste rozbehnúť predtínedžerský program u vás? Dá sa zorganizovať samostatný program, alebo si pripraviť špeciálne obdobie na besiedke, mládeži, stretku, vo farnosti, zbore, alebo aj konkrétnej školskej triede.

Pozývame vás na celodenný seminár o predtínedžeroch.

Dátum: 14. január 2023, od 10:00 do 16:00
Miesto: centrum YWAM Lučatín

O čom bude tento seminár

  • Budeme sa venovať predtínedžerom ako takým – čím sú v tomto veku špeciálni, aké majú potreby a typické vlastnosti a tiež ako ich čo najlepšie osloviť a vniknúť do ich sveta.
  • Budeme tiež hovoriť o tom, prečo je tento vek tesne pred pubertou taký kľúčový (zmena je už doslova na obzore!) a prečo sa fakt oplatí do svojich predtínedžerov investovať.
  • Predstavíme Zmenu na obzoreveľmi konkrétny a funkčný program, ktorý sa nám osvedčil na zasiahnutie našich vlastných predtínedžerov a cez ktorý sme ich uviedli, požehnali a vyslali do obdobia dospievania.

Seminár je orientovaný prakticky, s cieľom dať prehľad a odovzdať nástroje, ktoré je možné upraviť a okamžite použiť pre svoju mládež, rodinnú skupinku, stretko a pod.

Na seminári sa (okrem nás) podelia aj iní ľudia, ktorí už s predtínedžermi majú skúsenosti a radi odovzdajú čosi z toho, čo sa naučili, cez svoje úspechy i neúspechy.

Viac detailov a elektronickú prihlášku nájdete na tomto linku.